Цілющі криниці

"Мінеральна вода заряджена природною енергією"

 

Доставка води Київ

«АKTIVA» "Актуально, вигідно, зручно і здорово !!!"
Замовлення води!
Доставка води додому, доставка води в офіс!

В наш час, коли якість води постійно погіршується, а споживачі стали більш серйозно ставитися до якості питної води, яку вони вживають, набуває популярності послуга - доставка води додому та доставка води в офіс.

Компанія «Шаянські мінеральні води» пропонує послугу доставка води додому та доставка води в офіс, орієнтована на споживачів, які прагнуть вживати якісну воду, заощадити свій час і яким не байдуже їхнє здоров'я.

ТОВ «Шаянські мінеральні води» надає лікувально-столові мінеральні води: «Шаянська», «Драгівська», «Цілюща поляна» в тарі ємністю 0,5 л, 1,5 л, мінеральну природну столову воду «Шаянка» в тарі ємністю 0,5 л, 1,5л, 6,0л, 18,9 л, а також питну природну воду «Шаянська Джерельна» в тарі ємністю 0,5 л, 1,5 л, 5,0л, 10,0л, 18,9л.

Доставка води Київ, здійснюється дочірнім підприємством ТОВ "Шаянські мінеральні води" ДП "СК ТрейдГруп" ( «AKTIVA»), яке знаходиться за адресою:

м. Київ, вул. А. Глушкова 1, пав.20, тел.: (044) 222 9 333, 227 0890.

Доставка води Київ - висока якість сервісу з доставки всього асортименту продукції, що випускається. Зробивши замовлення води, Ви отримаєте якісну воду для щоденного вживання та приготування їжі, в складі якої зібрано весь комплекс макро- і мікроелементів.

Більш детальну інформацію про послугу доставка води додому та доставка води в офіс, як зробити замовлення води, шукайте на нашому спеціалізованому сайті WWW.AKTIVA.UA

delivery

Доставка води Закарпаття

Доставка питної бутильованої води та широкого асортименту мінеральних вод від виробника додому та в офіс у будь-який куточок Закарпаття. Доставка води Закарпаття здійснюється у найкоротші терміни. Вам достатньо всього лише зателефонувати або скористатися формою зворотнього зв'язку.

Замовити

Доставка води Київ

Доставка води Київ додому та в офіс із природних екологічно чистих джерел Закарпаття - популярна і затребувана послуга. Ми доклали максимум зусиль, щоб ви могли замовити доставку води Київ у будь-який зручний для вас час. Замовте доставку води Київ по телефону або скористайтесь формою зворотнього зв'язку.

Замовити