Шаянська джерельна
 • Мінералізація
  г/дм3
   
  0,2 - 0,6
 • Загальна жорсткість
  ммоль/дм3
   
  2,0 - 4,0
 • Загальна лужність
  ммоль/дм3
   
  1,5 - 3,5
 • Сухий залишок
  мг/дм3
   
  150-400
 • Йод
  мкг/дм3
   
  <10
 • Магній
  мг/дм3
   
  10-30
 • Кальцій
  мг/дм3
   
  25-50
 

«Шаянська Джерельна» – питна природна бутильована вода для підтримки життєвої енергії

«Шаянська джерельна» - це природна питна вода Карпатських гір з відмінними смаковими якостями, має оптимальну ступінь мінералізації в 0,6 г/дм3, що дозволяє використовувати її постійно без будь-яких протипоказань, застережень і обмежень.

Природна питна вода «Шаянська джерельна» - вода бутильована, нормалізує процеси обміну речовин в організмі, піднімає тонус, втамовує спрагу, має відмінні смакові якості, придатна для щоденного вживання, призначена для пиття і приготування їжі.

Артезіанське родовище «Шаянської джерельної» захищене від негативних впливів, за рахунок чого дана природна питна вода зберігає всі свої корисні властивості і первозданну чистоту.

«Шаянська Джерельна» рекомендована для вживання в умовах сучасної пандемії коронавірусної хвороби, адже тільки чиста питна природна вода здатна відновлювати та виводити з організму всі шкідливі токсини.

Важливо регулярно дотримуватися правильного питного режиму, а у цьому допомагає природна вода «Шаянська Джерельна». Вона нормалізує процеси обміну речовин, піднімає тонус, втамовує спрагу і має відмінні смакові якості.

«Шаянська Джерельна» – питна вода, яка вирізняється серед інших наявністю сухого залишку, тобто кількістю розчинених у воді мінеральних речовин (магнію, кальцію, йоду тощо). Така вода має першочергове значення і є корисною для здоров’я людини. Адже в Україні та по всьому світі актуалізується проблема дефіциту питної води. Кількість населення постійно зростає, і при цьому збільшується потреба в якісній природній питній воді. Саме такою є «Шаянська Джерельна». Випиваючи щодня близько 8-ми склянок природної питної води, Ви звільните організм від шкідливих токсинів і підвищите рівень імунітету. Бережіть себе та своїх рідних!

Природна питна вода «Шаянська джерельна» (вода бутильована) видобувається зі свердловини, яка знаходиться в екологічно чистому регіоні Карпатських гір, широко відомому знаменитим курортом «Шаян» та біосферним заповідником «Долина нарцисів», що знаходиться під охороною держави.

Варіанти фасування

0,5 л.
1,5 л.
2 л.
5 л.
10 л.
18,9 л.
delivery

Доставка води Закарпаття

Доставка питної бутильованої води та широкого асортименту мінеральних вод від виробника додому та в офіс у будь-який куточок Закарпаття. Доставка води Закарпаття здійснюється у найкоротші терміни. Вам достатньо всього лише зателефонувати або скористатися формою зворотнього зв'язку.

Замовити

Доставка води Київ

Доставка води Київ додому та в офіс із природних екологічно чистих джерел Закарпаття - популярна і затребувана послуга. Ми доклали максимум зусиль, щоб ви могли замовити доставку води Київ у будь-який зручний для вас час. Замовте доставку води Київ по телефону або скористайтесь формою зворотнього зв'язку.

Замовити