Шаянська джерельна

Мінеральний склад (мг/дм3)

 • Кальцій (Ca2+)
   
  25-50
 • Магній (Mg2+)
   
  10-30
 • Сухий залишок
   
  100-400
 • Загальна жорсткість (ммоль/дм3)
   
  2,0 - 4,0
 • Загальна лужність (ммоль/дм3)
   
  1,5 - 3,5
 • Йод (мкг/дм3)
   
  <10
 • Мінералізація(г/дм3 )
   
  0,2 - 0,6

Природна питна вода «Шаянська джерельна», вода бутильована найкраща вода для підтримки життєвої енергії

«Шаянська джерельна» - це природна питна вода Карпатських гір з відмінними смаковими якостями, має оптимальну ступінь мінералізації в 0,6 г/дм3, що дозволяє використовувати її постійно без будь-яких протипоказань, застережень і обмежень.

Природна питна вода «Шаянська джерельна» - вода бутильована, нормалізує процеси обміну речовин в організмі, піднімає тонус, втамовує спрагу, має відмінні смакові якості, придатна для щоденного вживання, призначена для пиття і приготування їжі.

Артезіанське родовище «Шаянської джерельної» захищене від негативних впливів, за рахунок чого дана природна питна вода зберігає всі свої корисні властивості і первозданну чистоту.

Природна питна вода «Шаянська джерельна» (вода бутильована) видобувається зі свердловини, яка знаходиться в екологічно чистому регіоні Карпатських гір, широко відомому знаменитим курортом «Шаян» та біосферним заповідником «Долина нарцисів», що знаходиться під охороною держави.

Варіанти фасування

0,5 л.
1,5 л.
2 л.
5 л.
11 л.
18,9 л.


Доставка води Закарпаття

Доставка питної бутильованої води та широкого асортименту мінеральних вод від виробника додому та в офіс у будь-який куточок Закарпаття. Доставка води Закарпаття здійснюється у найкоротші терміни. Вам достатньо всього лише зателефонувати або скористатися формою зворотнього зв'язку.

Замовити

delivery


Доставка води Київ

Доставка води Київ додому та в офіс із природних екологічно чистих джерел Закарпаття - популярна і затребувана послуга. Ми доклали максимум зусиль, щоб ви могли замовити доставку води Київ у будь-який зручний для вас час. Замовте доставку води Київ по телефону або скористайтесь формою зворотнього зв'язку.

Замовити