Шаянська джерельна
 • Мінералізація
  г/дм3
   
  0,2 - 0,6
 • Загальна жорсткість
  ммоль/дм3
   
  2,0 - 4,0
 • Загальна лужність
  ммоль/дм3
   
  1,5 - 3,5
 • Сухий залишок
  мг/дм3
   
  150-400
 • Йод
  мкг/дм3
   
  <10
 • Магній
  мг/дм3
   
  10-30
 • Кальцій
  мг/дм3
   
  25-50
 

«Шаянська Джерельна» – питна природна бутильована вода для підтримки життєвої енергії

«Шаянська джерельна» - це природна питна вода Карпатських гір з відмінними смаковими якостями, має оптимальну ступінь мінералізації в 0,6 г/дм3, що дозволяє використовувати її постійно без будь-яких протипоказань, застережень і обмежень.

Природна питна вода «Шаянська джерельна» - вода бутильована, нормалізує процеси обміну речовин в організмі, піднімає тонус, втамовує спрагу, має відмінні смакові якості, придатна для щоденного вживання, призначена для пиття і приготування їжі.

Артезіанське родовище «Шаянської джерельної» захищене від негативних впливів, за рахунок чого дана природна питна вода зберігає всі свої корисні властивості і первозданну чистоту.

«Шаянська Джерельна» рекомендована для вживання в умовах сучасної пандемії коронавірусної хвороби, адже тільки чиста питна природна вода здатна відновлювати та виводити з організму всі шкідливі токсини.

Важливо регулярно дотримуватися правильного питного режиму, а у цьому допомагає природна вода «Шаянська Джерельна». Вона нормалізує процеси обміну речовин, піднімає тонус, втамовує спрагу і має відмінні смакові якості.

«Шаянська Джерельна» – питна вода, яка вирізняється серед інших наявністю сухого залишку, тобто кількістю розчинених у воді мінеральних речовин (магнію, кальцію, йоду тощо). Така вода має першочергове значення і є корисною для здоров’я людини. Адже в Україні та по всьому світі актуалізується проблема дефіциту питної води. Кількість населення постійно зростає, і при цьому збільшується потреба в якісній природній питній воді. Саме такою є «Шаянська Джерельна». Випиваючи щодня близько 8-ми склянок природної питної води, Ви звільните організм від шкідливих токсинів і підвищите рівень імунітету. Бережіть себе та своїх рідних!

Природна питна вода «Шаянська джерельна» (вода бутильована) видобувається зі свердловини, яка знаходиться в екологічно чистому регіоні Карпатських гір, широко відомому знаменитим курортом «Шаян» та біосферним заповідником «Долина нарцисів», що знаходиться під охороною держави.

Варіанти фасування

0,5 л.
0,5 л.
1,5 л.
1,5 л.
1,5 л.
2 л.
2 л.
5 л.
10 л.
delivery

Доставка води Закарпаття

Доставка питної бутильованої води та широкого асортименту мінеральних вод від виробника додому та в офіс у будь-який куточок Закарпаття. Доставка води Закарпаття здійснюється у найкоротші терміни. Вам достатньо всього лише зателефонувати або скористатися формою зворотнього зв'язку.

Замовити

Доставка води Київ

Доставка води Київ додому та в офіс із природних екологічно чистих джерел Закарпаття - популярна і затребувана послуга. Ми доклали максимум зусиль, щоб ви могли замовити доставку води Київ у будь-який зручний для вас час. Замовте доставку води Київ по телефону або скористайтесь формою зворотнього зв'язку.

Замовити