Шаянка Мінеральний склад(мг/дм3)
 • Мінералізація
  г/дм3
   
  0,2-0,60
 • Гідро-карбонати
  НСО3-
   
  100-250
 • Хлориди
  CI-
   
  <50
 • Сульфати
  SO42-
   
  <100
 • Кальцій
  Ca2+
   
  20-100
 • Магній
  Mg2+
   
  <30
 • Натрій + Kалій
  Na+ K+
   
  10-100
 • Кремнієва кислота
  H2SiO3
   
  14-20
 

«Шаянка» – мінеральна природна столова вода як запорука відмінного самопочуття і міцного здоров’я!

Мінеральна столова вода «Шаянка» видобувається недалеко від Шаянського родовища мінеральних вод, але при цьому має більш м'який смак і помірний рівень мінералізації, що відрізняє її від лікувально-столової мінеральної води «Шаянська».

«Шаянка» - це мінеральна природна столова вода, рівень мінералізації якої становить (0,2-0,6 г/л), легка і приємна на смак, тому її можна вживати щодня.

Мінеральна столова вода «Шаянка» рекомендована для регулярного вживання з метою профілактики і лікування багатьох захворювань. «Шаянка» містить збалансований комплекс мінералів, необхідних для організму людини, що робить її невід'ємною частиною нашого денного раціону. Півтора (два) літри «Шаянки» щодня оновлюють Ваш організм, даруючи відмінне самопочуття і відмінний зовнішній вигляд.

Мінеральна столова вода «Шаянка» розливається безпосередньо біля джерела і проходить фільтрацію тільки від механічних домішок. Завдяки цьому столова вода "Шаянка" зберігає свою первозданну структуру і відмінні смакові якості.

Мінеральна природна столова вода «Шаянка» насичена такими корисними мінералами як магній, натрій, кальцій, калій і кремній, який вважається головним елементом молодості і краси. Мінеральна столова вода «Шаянка» уповільнює процеси старіння і покращує обмін речовин, що позитивно позначається на вашій фігурі. Завдяки достатній кількості кремнію, в організмі людини засвоюється більше  ніж 70 життєво важливих вітамінів і мікроелементів. Курс питного споживання мінеральної столової води «Шаянка» забезпечує організм достатньою кількістю кремнію, покращує синтез колагену і кератину, зміцнює нігті і волосся і відновлює клітини шкіри.

За ступенем насиченості СО2 мінеральна природна столова вода ділиться на три види: «Шаянка» газована, «Шаянка» слабо газована і «Шаянка» негазована. Газована і слабо газована мінеральна столова вода «Шаянка» випускається в ПЕТ - пляшках об'ємом 0,5 л., 0,75 л., 1,5 л. і 0,5 л. - скло. «Шаянка» негазована - об'ємом 0,5 л., 1,5 л., 6 л., 18,9 л. і 0,5 л. - скло.

Мінеральна природна столова вода «Шаянка» відкриває новий погляд на мінеральну воду, даруючи щодня легкий і приємний смак у кожній краплі. Мінеральна столова вода «Шаянка» - запорука відмінного самопочуття і міцного здоров'я.

Варіанти фасування

0,5 л.
0,5 л.
0,5 л.
0,5 л.
0,5 л.
0,5 л.
1,5 л.
1,5 л.
1,5 л.
6 л.
delivery

Доставка води Закарпаття

Доставка питної бутильованої води та широкого асортименту мінеральних вод від виробника додому та в офіс у будь-який куточок Закарпаття. Доставка води Закарпаття здійснюється у найкоротші терміни. Вам достатньо всього лише зателефонувати або скористатися формою зворотнього зв'язку.

Замовити

Доставка води Київ

Доставка води Київ додому та в офіс із природних екологічно чистих джерел Закарпаття - популярна і затребувана послуга. Ми доклали максимум зусиль, щоб ви могли замовити доставку води Київ у будь-який зручний для вас час. Замовте доставку води Київ по телефону або скористайтесь формою зворотнього зв'язку.

Замовити