Цілющі криниці

"Мінеральна вода заряджена природною енергією"

 

Фінансова звітність

Виробництво мінеральної води (виробництво бутильованої води) ТОВ «Шаянські мінеральні води», помірний склад макро- і мікроелементів

Виробництво мінеральної води ТОВ «Шаянські мінеральні води» знаходиться поруч зі знаменитим санаторієм «Шаян», в одному з екологічно чистих регіонів Закарпаття, який славиться своєю неповторною красою.

Історія санаторію «Шаян», на базі якого функціонувала водолікарня «Замкова Купіль», починається ще з 1818 року.

Виробництво мінеральної води (виробництво бутильованої води) здійснюється на сучасному заводі, який розташований за три кілометри від цього відомого курорту, і розміщений на власній території площею 8 га. Підприємство має виробничі, складські та офісні приміщення, що охоплюють 5 тис. м2.

Виробництво мінеральної води (виробництво бутильованої води) ТОВ «Шаянські мінеральні води» складається з двох сучасних цехів розливу, цеху видування ПЕТ пляшок, великих складських приміщень і виробничих майданчиків з рампами, пристосованими до швидкого та ефективного завантаження готової продукції та розвантаження матеріалів.

Виробництво мінеральної води (виробництво бутильованої води) на підприємстві здійснюється із застосуванням технології, яка зберігає весь спектр цілющих природних властивостей води. Суть технології полягає в тому, що під час процесу розливу вода не піддається жодним хімічним і фізичним впливам.

Мінеральна вода (Шаянська, Драгівська, Цілюща поляна), природна столова вода (Шаянка) і питна вода (Шаянська джерельна), які розливаються підприємством, не вимагають ніяких змін, так як їхні хімічні склади ідеально збалансовані природою. Мінімальний вплив на структуру води досягається за рахунок того, що технологія розливу передбачає виробництво мінеральної води тільки з застосуванням механічних фільтрів, які зберігають природну формулу води.

Виробництво мінеральної води та виробництво бутильованої води в цехах заводу здійснюється на інноваційному, сучасному, високотехнологічному обладнанні, яке в свою чергу теж забезпечує високу якість продукції.

На підприємстві впроваджена система якості, яка передбачає контроль всіх етапів технологічного процесу виробництва, і забезпечує виробництво мінеральної води висококваліфікованим персоналом. На всіх етапах якість продукції контролює власна лабораторія хімічного та мікробіологічного контролю.

Завод ТОВ «Шаянські мінеральні води», на якому здійснюється виробництво мінеральної води та виробництво бутильованої води, постійно розширює асортимент продукції і збільшує обсяги виробництва.

Завдяки динамічному розвитку підприємства постійно інвестуються значні кошти в розробку нових родовищ, впроваджується вдосконалення виробництва і розвиток персоналу.

delivery

Доставка води Закарпаття

Доставка питної бутильованої води та широкого асортименту мінеральних вод від виробника додому та в офіс у будь-який куточок Закарпаття. Доставка води Закарпаття здійснюється у найкоротші терміни. Вам достатньо всього лише зателефонувати або скористатися формою зворотнього зв'язку.

Замовити

Доставка води Київ

Доставка води Київ додому та в офіс із природних екологічно чистих джерел Закарпаття - популярна і затребувана послуга. Ми доклали максимум зусиль, щоб ви могли замовити доставку води Київ у будь-який зручний для вас час. Замовте доставку води Київ по телефону або скористайтесь формою зворотнього зв'язку.

Замовити