Поляна цілюща

Хімічний склад (мг/дм3)

 • Гідро-карбонати (НСО3-)
   
  500-1200
 • Хлориди (CI-)
   
  200-600
 • Сульфати (SO42-)
   
  <50
 • Кальцій (Ca2+)
   
  <100
 • Магній (Mg2+)
   
  <50
 • Натрій + Kалій (Na+ K+)
   
  250-750
 • Йод (I- )
   
  <0,127
 • Борна кислота (H3BO3)
   
  10-100
 • Мінералізація (г/дм3 )
   
  1,20-2,50

Мінеральна вода «Поляна цілюща» - найкраща лікувально-столова вода, ідеальне поєднання смаку і корисних властивостей

«Поляна цілюща» - лікувально-столова вода, яка за своїм складом ідеально поєднує корисні властивості і приємний смак.

За своїми характеристиками і лікувальним властивостям лікувально-столова вода «Поляна цілюща» нагадує класичні хлоридно-гідрокарбонатні натрієві лікувально-столові води Закарпаття.

Лікувально-столова вода «Поляна цілюща» має низьку мінералізацію 1,20-2,50 г/дм3, що надає їй м'який і приємний смак, тому лікувально-столова вода ідеально підходить для регулярного вживання.

Завдяки унікально збалансованому складу, лікувально-столова вода «Поляна цілюща» прекрасно втамовує спрагу і відновлює сольовий баланс організму після занять спортом, відвідування сауни або активного відпочинку. А для людей, що піклуються про свою фігуру, лікувально-столова вода «Поляна цілюща» допоможе збалансувати обмінні процеси в організмі і знизити вагу.

Лікувально-столова вода «Поляна цілюща» застосовується також при хронічних гастритах зі зниженою і зі збереженою функцією шлунка, хронічних холециститах, хронічних панкреатитах, хронічних пієлонефритах, станах, що супроводжуються пригніченням неспецифічних адаптаційних реакцій.

Варіанти фасування

0,5 л.
0,5 л.
1,5 л.


Доставка води Закарпаття

Доставка питної бутильованої води та широкого асортименту мінеральних вод від виробника додому та в офіс у будь-який куточок Закарпаття. Доставка води Закарпаття здійснюється у найкоротші терміни. Вам достатньо всього лише зателефонувати або скористатися формою зворотнього зв'язку.

Замовити

delivery


Доставка води Київ

Доставка води Київ додому та в офіс із природних екологічно чистих джерел Закарпаття - популярна і затребувана послуга. Ми доклали максимум зусиль, щоб ви могли замовити доставку води Київ у будь-який зручний для вас час. Замовте доставку води Київ по телефону або скористайтесь формою зворотнього зв'язку.

Замовити