Поляна цілюща Мінеральний склад(мг/дм3)
 • Мінералізація
  г/дм3
   
  1,20-2,50
 • Гідро-карбонати
  НСО3-
   
  500-1200
 • Хлориди
  CI-
   
  200-600
 • Сульфати
  SO42-
   
  <50
 • Кальцій
  Ca2+
   
  <100
 • Йод
  I-
   
  <0,127
 • Магній
  Mg2+
   
  <50
 • Натрій + Kалій
  Na+ K+
   
  250-750
 • Борна кислота
  H3BO3
   
  10-100
 

«Поляна цілюща» – найкраща мінеральна лікувально-столова вода з ідеальним поєднанням смаку і корисних властивостей

«Поляна цілюща» - лікувально-столова вода, яка за своїм складом ідеально поєднує корисні властивості і приємний смак.

За своїми характеристиками і лікувальним властивостям лікувально-столова вода «Поляна цілюща» нагадує класичні хлоридно-гідрокарбонатні натрієві лікувально-столові води Закарпаття.

Лікувально-столова вода «Поляна цілюща» має низьку мінералізацію 1,20-2,50 г/дм3, що надає їй м'який і приємний смак, тому лікувально-столова вода ідеально підходить для регулярного вживання.

Завдяки унікально збалансованому складу, лікувально-столова вода «Поляна цілюща» прекрасно втамовує спрагу і відновлює сольовий баланс організму після занять спортом, відвідування сауни або активного відпочинку. А для людей, що піклуються про свою фігуру, лікувально-столова вода «Поляна цілюща» допоможе збалансувати обмінні процеси в організмі і знизити вагу.

Лікувально-столова вода «Поляна цілюща» застосовується також при хронічних гастритах зі зниженою і зі збереженою функцією шлунка, хронічних холециститах, хронічних панкреатитах, хронічних пієлонефритах, станах, що супроводжуються пригніченням неспецифічних адаптаційних реакцій.

Варіанти фасування

0,5 л.
0,5 л.
1,5 л.
delivery

Доставка води Закарпаття

Доставка питної бутильованої води та широкого асортименту мінеральних вод від виробника додому та в офіс у будь-який куточок Закарпаття. Доставка води Закарпаття здійснюється у найкоротші терміни. Вам достатньо всього лише зателефонувати або скористатися формою зворотнього зв'язку.

Замовити

Доставка води Київ

Доставка води Київ додому та в офіс із природних екологічно чистих джерел Закарпаття - популярна і затребувана послуга. Ми доклали максимум зусиль, щоб ви могли замовити доставку води Київ у будь-який зручний для вас час. Замовте доставку води Київ по телефону або скористайтесь формою зворотнього зв'язку.

Замовити