Цілющі криниці

"Мінеральна вода заряджена природною енергією"

 

20 років компанії Шаянські мінеральні води — підкорення вершини Менчул!

20 років компанії Шаянські мінеральні води — підкорення вершини Менчул!

Переможець конкурсу «100 кращих товарів України» 2009 року

12 січня 2010 року в ДП „Український Дім” та в Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбулося нагородження переможців, лауреатів і фіналістів Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – „100 кращих товарів України” 2009 року.

«Шаянські мінеральні води» прийняла участь у конкурсі «Європейським шляхом якості»

11-15 січня нинішнього року в Україні проводили вже традицій­ний Європейський тиждень якості. Мета цього заходу - здійснення чергового кроку до рівня євро­пейських стандартів - у вироб­ництві, суспільстві, особистому житті, в тому числі й за рахунок перейняття прогресивних методів керування і культури виробництва.

Переможець регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарів України»

Товариство з обмеженою відповідальністю «Шаянські мінеральні води» стало переможцем регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) –«100 кращих товарів України» у 2009 році, номінація «Продовольчі товари» - вода мінеральна «Драгівська», за запровадження на підприємстві сучасних методів управління якістю та високі показники у господарській діяльності. Закарпатська обласна адміністрація нагородила колектив Дипломом переможця.

Всеукраїнський конкурс «100 кращих товарів України»

Учора, 8 жовтня, напередодні професійного свята працівників стандартизації та метрології відбулося нагородження переможців та учасників регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції – «100 кращих товарів України». Про це власкорові ЗІКу повідомили в управлінні інформації та зв’язків із громадськістю ОДА.

delivery

Доставка води Закарпаття

Доставка питної бутильованої води та широкого асортименту мінеральних вод від виробника додому та в офіс у будь-який куточок Закарпаття. Доставка води Закарпаття здійснюється у найкоротші терміни. Вам достатньо всього лише зателефонувати або скористатися формою зворотнього зв'язку.

Замовити

Доставка води Київ

Доставка води Київ додому та в офіс із природних екологічно чистих джерел Закарпаття - популярна і затребувана послуга. Ми доклали максимум зусиль, щоб ви могли замовити доставку води Київ у будь-який зручний для вас час. Замовте доставку води Київ по телефону або скористайтесь формою зворотнього зв'язку.

Замовити