Драгівська Мінеральний склад(мг/дм3)
 • Мінералізація
  г/дм3
   
  4,0-7,1
 • Йод
  I-
   
  <1,59
 • Гідро-карбонати
  НСО3-
   
  1800-3000
 • Хлориди
  CI-
   
  800-1700
 • Сульфати
  SO42-
   
  <40
 • Кальцій
  Ca2+
   
  100-150
 • Літій
  Li+
   
  <1,387
 • Магній
  Mg2+
   
  <40
 • Натрій + Kалій
  Na+ K+
   
  1000-2000
 • Борна кислота
  H3BO3
   
  80-300
 

Природна лікувально-столова мінеральна вода «Драгівська» - кращий спосіб профілактики йододефіциту!

На гірському схилі одного з мальовничих куточків Закарпаття, біля підніжжя полонини гори Менчул, знаходиться драгівське родовище, з підземних резервуарів якого витікає цілюща лікувально-столова мінеральна вода «Драгівська».

Природна мінеральна вода «Драгівська» - це унікальний природний дар, цілющі властивості якого перевірені часом.

Ще за часів язичництва драгівське родовище згадується серед джерел мінеральних вод, як буркут, а карпатські русини називали його Цілющим колодцем.

Однак особливу популярність джерела вуглекислих вод південно-східної частини Закарпаття з назвою Мараморош, отримали в 16-му столітті. Тому з найдавніших часів і по наш час жителі цього краю відрізняються міцним здоров'ям і довголіттям.

Природна мінеральна вода «Драгівська» - одна з кращих представників вуглекислих хлоридно-гідрокарбонатних, натрієвих, борних вод з мінералізацією 4,0-7,1 г/дм3.

Лікувально-столова мінеральна вода «Драгівська», проходячи природну фільтрацію, на протязі багатьох століть, збагачується різними мінералами, набуває унікального складу і відрізняється неповторним смаком.

Маючи збалансований вміст мікроелементів, природна мінеральна вода «Драгівська», позитивно впливає на мінеральний обмін в організмі людини. Лікувально-столова мінеральна вода «Драгівська» особливо корисна при станах, коли організм втрачає багато рідини, що призводить і до втрати солей (при надмірному потовиділенні і фізичних навантаженнях). У деяких випадках втрати рідини можуть досягати до 3-х літрів на годину. Ці стани потребують компенсаторного вживання води, мікроелементів, щоб запобігти як зневодненню, так і недоліку життєво важливих електролітів.

Лікувальні і профілактичні властивості

Природна мінеральна вода «Драгівська» сприятливо впливає на здоров'я, має комплексний характер, який спрямований, як на лікування окремих недуг, так і на зміцнення організму в цілому.

Лікувально-столова мінеральна вода «Драгівська» є унікальним профілактичним засобом для запобігання хвороб обміну речовин:

 • при цукровому діабеті, ожирінні, сприяє зміцненню ендокринної системи;
 • сприяє нормалізації процесів травлення;
 • пом'якшує наслідки несприятливої дії хімічного та радіоактивного забруднення, виводить з організму токсини, шлаки, важкі метали;
 • сприятливо впливає на електролітний обмін;
 • нормалізує показники імунітету і збільшує опірність організму до хвороб;
 • покращує загальне самопочуття, підвищує стійкість організму до стресів, знімає втому.

В Україні офіційно зареєстровано 15 млн. хворих на щитовидну залозу. За висновком Всесвітньої організації охорони здоров'я, пік захворювань на щитовидну залозу в радіаційній зоні почався з 2004 року і триває по сьогоднішній день. Тому профілактика цих захворювань в даний час дуже необхідна.

Лікувально-столова мінеральна вода «Драгівська» - кращий спосіб профілактики дефіциту йоду!

Збагачена йодом природна мінеральна вода «Драгівська» створена самою природою для захисту здоров'я, є природним, простим і найбільш доступним антирадіаційним засобом, і засобом забезпечення потреб йоду в організмі.

Лікувально-столова мінеральна вода «Драгівська» є найбільш простим і доступним джерелом літію, який не тільки підтримує і захищає імунну систему, а й допомагає впоратися із депресією та стресами. Цей елемент сприяє регенерації клітин (нейронів), продовжує життя, захищає мозок, покращує пам’ять і навіть може запобігти нервовим розладам. «Драгівська» містить оптимально збалансовану кількість літію (>1,387) для легкого засвоєння організмом людини. Окрім цього, вона є дієвим засобом для лікування хвороб сечовидільної системи та подагри. Завдяки такому багатому мінеральному складу, «Драгівська» подібна до мінеральної природної лікувально-столової води «Єсентуки №4».

Вживаючи щодня тільки 200-300 мл мінеральної води «Драгівська», Ви забезпечите свій організм мінімально необхідною добовою нормою йоду, захистите себе від хвороб, будете бадьорі і життєрадісні.

Варіанти фасування

0,5 л.
0,5 л.
1 л.
1,5 л.
delivery

Доставка води Закарпаття

Доставка питної бутильованої води та широкого асортименту мінеральних вод від виробника додому та в офіс у будь-який куточок Закарпаття. Доставка води Закарпаття здійснюється у найкоротші терміни. Вам достатньо всього лише зателефонувати або скористатися формою зворотнього зв'язку.

Замовити

Доставка води Київ

Доставка води Київ додому та в офіс із природних екологічно чистих джерел Закарпаття - популярна і затребувана послуга. Ми доклали максимум зусиль, щоб ви могли замовити доставку води Київ у будь-який зручний для вас час. Замовте доставку води Київ по телефону або скористайтесь формою зворотнього зв'язку.

Замовити