Драгівська

Мінеральний склад (мг/дм3)

 • Гідро-карбонати (НСО3-)
   
  1800-2300
 • Хлориди (CI-)
   
  800-1700
 • Сульфати (SO42-)
   
  <40
 • Кальцій (Ca2+)
   
  100-150
 • Магній (Mg2+)
   
  <40
 • Натрій + Kалій (Na+ K+)
   
  1000-2000
 • Йод (I-)
   
  < 1,59
 • Борна кислота H3BO3)
   
  80-300
 • Мінералізація (г/дм3 )
   
  4,0-7,1

Природна лікувально-столова мінеральна вода «Драгівська» - кращий спосіб профілактики йододефіциту!

На гірському схилі одного з мальовничих куточків Закарпаття, біля підніжжя полонини гори Менчул, знаходиться драгівське родовище, з підземних резервуарів якого витікає цілюща лікувально-столова мінеральна вода «Драгівська».

Природна мінеральна вода «Драгівська» - це унікальний природний дар, цілющі властивості якого перевірені часом.

Ще за часів язичництва драгівське родовище згадується серед джерел мінеральних вод, як буркут, а карпатські русини називали його Цілющим колодцем.

Однак особливу популярність джерела вуглекислих вод південно-східної частини Закарпаття з назвою Мараморош, отримали в 16-му столітті. Тому з найдавніших часів і по наш час жителі цього краю відрізняються міцним здоров'ям і довголіттям.

Природна мінеральна вода «Драгівська» - одна з кращих представників вуглекислих хлоридно-гідрокарбонатних, натрієвих, борних вод з мінералізацією 4,0-7,1 г/дм3.

Лікувально-столова мінеральна вода «Драгівська», проходячи природну фільтрацію, на протязі багатьох століть, збагачується різними мінералами, набуває унікального складу і відрізняється неповторним смаком.

Маючи збалансований вміст мікроелементів, природна мінеральна вода «Драгівська», позитивно впливає на мінеральний обмін в організмі людини. Лікувально-столова мінеральна вода «Драгівська» особливо корисна при станах, коли організм втрачає багато рідини, що призводить і до втрати солей (при надмірному потовиділенні і фізичних навантаженнях). У деяких випадках втрати рідини можуть досягати до 3-х літрів на годину. Ці стани потребують компенсаторного вживання води, мікроелементів, щоб запобігти як зневодненню, так і недоліку життєво важливих електролітів.

Лікувальні і профілактичні властивості

Природна мінеральна вода «Драгівська» сприятливо впливає на здоров'я, має комплексний характер, який спрямований, як на лікування окремих недуг, так і на зміцнення організму в цілому:

Лікувально-столова мінеральна вода «Драгівська» є унікальним профілактичним засобом для запобігання хвороб обміну речовин:

 • при цукровому діабеті, ожирінні, сприяє зміцненню ендокринної системи;
 • сприяє нормалізації процесів травлення;
 • пом'якшує наслідки несприятливої дії хімічного та радіоактивного забруднення, виводить з організму токсини, шлаки, важкі метали;
 • сприятливо впливає на електролітний обмін;
 • нормалізує показники імунітету і збільшує опірність організму до хвороб;
 • покращує загальне самопочуття, підвищує стійкість організму до стресів, знімає втому.

В Україні офіційно зареєстровано 15 млн. хворих на щитовидну залозу. За висновком Всесвітньої організації охорони здоров'я, пік захворювань на щитовидну залозу в радіаційній зоні почався з 2004 року і триває по сьогоднішній день. Тому профілактика цих захворювань в даний час дуже необхідна.

Лікувально-столова мінеральна вода «Драгівська» - кращий спосіб профілактики дефіциту йоду!

Збагачена йодом природна мінеральна вода «Драгівська» створена самою природою для захисту здоров'я, є природним, простим і найбільш доступним антирадіаційним засобом, і засобом забезпечення потреб йоду в організмі.

Вживаючи щодня тільки 200-300 мл мінеральної води «Драгівська», Ви забезпечите свій організм мінімально необхідною добовою нормою йоду, захистите себе від хвороб, будете бадьорі і життєрадісні.

Варіанти фасування

0,5 л.
0,5 л.
1,5 л.


Доставка води Закарпаття

Доставка питної бутильованої води та широкого асортименту мінеральних вод від виробника додому та в офіс у будь-який куточок Закарпаття. Доставка води Закарпаття здійснюється у найкоротші терміни. Вам достатньо всього лише зателефонувати або скористатися формою зворотнього зв'язку.

Замовити

delivery


Доставка води Київ

Доставка води Київ додому та в офіс із природних екологічно чистих джерел Закарпаття - популярна і затребувана послуга. Ми доклали максимум зусиль, щоб ви могли замовити доставку води Київ у будь-який зручний для вас час. Замовте доставку води Київ по телефону або скористайтесь формою зворотнього зв'язку.

Замовити