Цілющі криниці

"Мінеральна вода заряджена природною енергією"

 

Європейським шляхом якості

11-15 січня нинішнього року в Україні проводили вже традицій­ний Європейський тиждень якості. Мета цього заходу - здійснення чергового кроку до рівня євро­пейських стандартів - у вироб­ництві, суспільстві, особистому житті, в тому числі й за рахунок перейняття прогресивних методів керування і культури виробництва.

Відомо, що впровадження у вироб­ничу практику перевіреного ринком і ча­сом досвіду організаційної роботи, праг­нення постійно працювати, вчитися та правильна економічна лінія є запорукою досконалості й розвитку. Досвід техно­логічного і якісного прориву провідних країн світу - підтвердження правиль­ності саме такого підходу до вирішення згаданих питань.

У рамках цього заходу підбивалися підсумки роботи у державі за 2009 рік у питаннях подальшого підвищення якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції і послуг, розглядалися виниклі проблеми у цій сфері та були визначені певні кроки, спрямовані на їх успішне вирішення.

Відповідні заходи були організовані у всіх регіонах України.

Згідно із програмою тижня якості фінальні міроприємтсва відбувалися у Києві в Українському домі, де, зокрема, тривала виставка «100 кращих товарів України» та була проведена церемонія нагородження переможців, лауреатів і фіналістів відповідного Всеукраїнсько­го конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) у 2009 р.

kiev2010vistavka 001Участь у такому масштабному кон­курсі взяли і підприємства Закарпаття -виробники мінеральних вод. Так, пере­можцем у своїй номінації стало ТОВ «Шаянські мінеральні води» (вода мінеральна лікувально-столова «Драгівська»), лауре­атами - ТОВ «Прогрес-С» (вода мінераль­на лікувально-столова «Свалявська»), ВАТ «Свалявські мінеральні води» (вода мінеральна лікувально-столова «Поляна квасова»), фіналістом - ТОВ «Шаянські джерела» (вода мінеральна лікувально-столова «Шаянська»).

Зокрема, було організовано вернісаж робіт щорічної Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі» та визначено пе­реможців. Серед призерів у віковій кате­горії 13-17 років у номінації «Ми - архі­тектори якісного світу» - Яна Лучин, яка навчається художній майстерності у студії образотворчого мис­тецтва ім. 3. Баконія Палацу дітей та юнацтва в Ужгороді. У ході форуму проводи­ли науково-практичні конфе­ренції з питань управління якістю і технічного регулю­вання: «Системи управління якістю для підприємств та органів виконавчої влади», «Системи управління безпеч­ністю харчових продуктів», «Системи управління довкі­ллям та результатами вимірю­вань показників її якості», «Актуальні питання у сфері технічного регулювання», «Актуальні питання у сфері метрологічного забезпечен­ня та при реєстрації техніч­них умов».

Василь ПІНЯШКО, головний держінспектор Закарпатської області з держнагляду за якістю про­дукції, дотриманням стан­дартів, норм і правил та державного метрологічного нагляду

delivery

Доставка води Закарпаття

Доставка питної бутильованої води та широкого асортименту мінеральних вод від виробника додому та в офіс у будь-який куточок Закарпаття. Доставка води Закарпаття здійснюється у найкоротші терміни. Вам достатньо всього лише зателефонувати або скористатися формою зворотнього зв'язку.

Замовити

Доставка води Київ

Доставка води Київ додому та в офіс із природних екологічно чистих джерел Закарпаття - популярна і затребувана послуга. Ми доклали максимум зусиль, щоб ви могли замовити доставку води Київ у будь-який зручний для вас час. Замовте доставку води Київ по телефону або скористайтесь формою зворотнього зв'язку.

Замовити