Цілющі криниці

"Мінеральна вода заряджена природною енергією"

 

«100 кращих товарів України» 2009 року

12 січня 2010 року в ДП „Український Дім” та в Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбулося нагородження переможців, лауреатів і фіналістів Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – „100 кращих товарів України” 2009 року.

100 krashyh tovariv nagradu

У відкритті врочистих заходів взяли участь Перший віце-прем’єр-міністр України Олександр Турчинов, Міністр економіки України Богдан Данилишин та Голова Держспоживстандарту України Лариса Лосюк.

100 krashyh tovariv 2010 1

Вода мінеральна лікувально-столова "Драгівська", ТОВ "Шаянські мінеральні води" стала переможцем у номінації "Продовольчі товари".

100 krashyh tovariv 2010 2

Подана на конкурс 2009 року продукція оцінювалась за 15 критеріями. Це, зокрема, її якість, конкурентоспроможність та рівень стабільності показників якості; рівень споживчих властивостей у порівнянні з кращими аналогами такої продукції; порівняння ціни та якості з кращими аналогами та доступність продукції на національному ринку; наявність/відсутність претензій, рекламацій споживачів, контролюючих органів, закупівельних організацій; задоволеність споживачів і закупівельних організацій (цей критерій формується на підставі їхніх відгуків); використання регіональної та української сировини й матеріалів; наявність сертифікованої системи управління або стан розроблення та впровадження сучасних систем управління (СУЯ – система управління якістю, СЕУ – система екологічного управління, НАССР – система безпечності харчових продуктів та ін.); географія продажу (в т.ч. рівень експортних можливостей підприємства); задоволеність персоналу підприємства його діяльністю. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) – „100 кращих товарів України” проводиться щорічно згідно з Указом Президента України від 23.02.2001 №113 „Про заходи щодо підвищення якості вітчизняної продукції” та постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2001 №1502 „Про щорічний Всеукраїнський конкурс якості”. 2009 ро"

delivery

Доставка води Закарпаття

Доставка питної бутильованої води та широкого асортименту мінеральних вод від виробника додому та в офіс у будь-який куточок Закарпаття. Доставка води Закарпаття здійснюється у найкоротші терміни. Вам достатньо всього лише зателефонувати або скористатися формою зворотнього зв'язку.

Замовити

Доставка води Київ

Доставка води Київ додому та в офіс із природних екологічно чистих джерел Закарпаття - популярна і затребувана послуга. Ми доклали максимум зусиль, щоб ви могли замовити доставку води Київ у будь-який зручний для вас час. Замовте доставку води Київ по телефону або скористайтесь формою зворотнього зв'язку.

Замовити