Цілющі криниці

"Мінеральна вода заряджена природною енергією"

 

20 років компанії Шаянські мінеральні води

18 жовтня компанія Шаянські мінеральні води святкує свій 20-річний ювілей. Корпоративний День народження — це найкраща можливість об’єднати і зібрати співробітників з різних відділів, дати можливість відчути гордість за свою компанію, яка подорослішала ще на один рік. Формат проведення Дня народження компанії, визначається за сформованими традиціями та рівнем корпоративної культури. Ми не залишилися осторонь цієї великої події та вирішили відсвяткувати наш ювілей в незвичайний спосіб – підкоренням вершини гори Менчул. Адже такі подорожі зближують працівників та дають їм більше часу на спілкування, якого іноді бракує під час робочого процесу. Стомлені, але щасливі, ми підкорили могутню гору та ще довго будемо згадувати той чудовий день, проведений разом!

Менчул

Хочемо щиро подякувати вам, адже цей довгий шлях ми пройшли пліч-о-пліч з вами, шановні покупці. Саме завдяки вашому вибору та довірі, нам вдається розвивати компанію, підкорювати нові вершини, впроваджувати передові технології, удосконалювати рівень сервісу і послуг.

За минулі роки, ми суттєво розширили асортимент продукції. На даному етапі, можемо запропонувати широкий вибір різноманітних мінеральних, питних та столових вод в зручних об’ємах та пляшках. Цього року ми випустили новинку, Шаянка спорт 0,75 л з кришкою «спорт-кеп» та Шаянка Small 0,33 л, яку гідно оцінили юні споживачі та спортсмени. Завдяки унікальному складу та низькій мінералізації, нашу воду люблять та цінують по всій Україні. Особливою популярністю користується мінеральна вода Шаянська, адже вона подібна до мінеральних вод «Віші-Селестон» (Франція) та «Боржомі» (Грузія). Також широковідома лікувальна мінеральна вода «Драгівська», яка збагачена природним йодом та є відмінним профілактичним засобом йододефіциту.

Сьогодні разом з вами ми починаємо писати історію нового 20-річчя. Ми з упевненістю дивимося в майбутнє і сповнені рішучості рухатися вперед, щоб завжди відповідати сучасним вимогам та очікуванням клієнтів!

delivery

Доставка води Закарпаття

Доставка питної бутильованої води та широкого асортименту мінеральних вод від виробника додому та в офіс у будь-який куточок Закарпаття. Доставка води Закарпаття здійснюється у найкоротші терміни. Вам достатньо всього лише зателефонувати або скористатися формою зворотнього зв'язку.

Замовити

Доставка води Київ

Доставка води Київ додому та в офіс із природних екологічно чистих джерел Закарпаття - популярна і затребувана послуга. Ми доклали максимум зусиль, щоб ви могли замовити доставку води Київ у будь-який зручний для вас час. Замовте доставку води Київ по телефону або скористайтесь формою зворотнього зв'язку.

Замовити