«Шаянські мінеральні води»
- кращі мінеральні води Закарпаття

для відмінного самопочуття

та бадьорості на цілий день

 
image desc

«Драгівська»
- найкраща лікувально-столова
мінеральна вода Закарпаття,

збагачена йодом,

з відмінними смаковими якостями

 
image desc

Мінеральна вода «Шаянка»

- природне джерело кремнію

для чудового самопочуття

здоров'я і краси

 
image desc

Природна питна вода

містить оптимальний комплекс мінералів,

наповнює життєвими силами та природною енергією на весь день!

 
image desc

Цілющі криниці

"Мінеральна вода заряджена природною енергією"

 
 
delivery

Доставка води Закарпаття

Доставка питної бутильованої води та широкого асортименту мінеральних вод від виробника додому та в офіс у будь-який куточок Закарпаття. Доставка води Закарпаття здійснюється у найкоротші терміни. Вам достатньо всього лише зателефонувати або скористатися формою зворотнього зв'язку.

Замовити

Доставка води Київ

Доставка води Київ додому та в офіс із природних екологічно чистих джерел Закарпаття - популярна і затребувана послуга. Ми доклали максимум зусиль, щоб ви могли замовити доставку води Київ у будь-який зручний для вас час. Замовте доставку води Київ по телефону або скористайтесь формою зворотнього зв'язку.

Замовити

Історія розвитку

1818 Заснування однієї з найстаріших і відомих купель Мармароської жупи «Замкова Купіль»
1952 Відкриття санаторію «Шаян»
1964 Розлив мінеральної води «Шаян» зі св. №242
2000 Заснування ТОВ «Шаянські мінеральні води» Розлив лікувально-столової води «Шаянська»
2003 Початок розливу лікувально-столової води «Драгівська»
2004 Початок розливу питної води «Шаянська джерельна» та лікувально-столової води «Цілюща поляна»
2005 Початок розливу лікувально-столової води «Поляна купель», «Поляна квасова», «Лужанська»
2008 Початок розливу столової води «Едель»
2013 Ребрендінг лікувально-столової води «Цілюща поляна» Початок розливу столової води «Шаянка»
2020 Розлив мінеральної води «Шаянська» негазована

Мінеральні води торгової марки «Цілющі криниці». «Шаянські мінеральні води»: столова вода, природна питна вода - природний смак, високі стандарти якості

ТОВ "Шаянські мінеральні води" - сучасне підприємство, яке виробляє лікувально-столові мінеральні води, питні природні води і мінеральні природні столові води з 2000 р, і є одним з лідерів серед виробників мінеральних вод на Закарпатті.

На сьогоднішній день підприємство має збалансований портфель продукції, завдяки чому просуваються на ринок лікувально-столові мінеральні води, природна питна вода і мінеральна природна столова вода, виготовлені безпосередньо на місці видобутку в екологічно чистому районі Закарпаття.

Компанія «Шаянські мінеральні води» надає споживачеві лікувально-столові мінеральні води під торговою маркою «Цілющі криниці»: це мінеральні води «Шаянська», «Драгівська», «Поляна цілюща»; а також природна питна вода під торговою маркою «Карпатка» - «Шаянська Джерельна» і мінеральна природна столова вода "Шаянка".

У своїй роботі компанія «Шаянські мінеральні води» орієнтується на максимальне задоволення потреб і запитів споживачів.

На сьогоднішній день підприємство має сучасну виробничу базу, яка складається з двох цехів розливу, виробничої лабораторії, складських та офісних приміщень. На території підприємства знаходяться свердловини, безпосередньо з яких розливаються природна питна вода «Шаянська джерельна» і мінеральна природна столова вода «Шаянка». Лікувально-столові мінеральні води під торговою маркою «Цілющі криниці» - «Шаянська» подається на підприємство безпосередньо трубопроводом з санаторію «Шаян», «Драгівська» - доставляється на підприємство спеціалізованою автоцистерною з Драгівського родовища мінеральних вод, яке розташоване біля підніжжя полонини Менчул.

Мінеральні води (столова вода і природна питна вода) при виробництві очищаються за допомогою механічного фільтра, який дозволяє зберегти природні властивості води і не зруйнувати її структуру.

Компанія «Шаянські мінеральні води» ретельно стежить за якістю продукції, що виробляється, тому мінеральні води (столова вода і природна питна вода) проходять дослідження у власній атестованій виробничій лабораторії за фізико-хімічними та мікробіологічними показниками.

Але основною гордістю підприємства є досвідчений персонал, який забезпечує організацію виробництва з урахуванням сучасних методів розливу та ефективних технологій, завдяки чому лікувально-столові мінеральні води - «Шаянська», «Драгівська», «Поляна цілюща», природна питна вода «Шаянська Джерельна» і мінеральна природна столова вода «Шаянка» зберігають свої природні властивості.

Вся продукція, вироблена під торговими марками «Цілющі криниці» і «Карпатка» розливається в оригінальні ПЕТ пляшки з втиснутими рельєфними логотипами торгових марок та закупорюються кришками з нанесеними логотипами, що дозволяє вберегти продукцію від підробок.

Окремим напрямком роботи підприємства є доставка води в будинки і офіси в тарі ємністю 18,9 л.

Компанія «Шаянські мінеральні води» створила дочірнє підприємство «СК ТРЕЙД ГРУП» (AKTIVA) - команду професіоналів, які доставляють якісну воду споживачеві у зручний для нього час. Замовлення і доставка води здійснюється через інтернет-магазин - www.aktiva.ua.

За час роботи мінеральні води під торговими марками «Цілющі криниці» і «Карпатка» не раз займали призові місця в дегустаційних конкурсах, були учасниками багатьох міжнародних виставок, лауреатами та переможцями конкурсу 100 кращих товарів України.

Основними цілями і завданнями компанії «Шаянські мінеральні води» є:

  • дотримання високих стандартів якості продукції та послуг;
  • розширення асортименту продукції, що випускається;
  • формування і розвиток дилерської мережі по Україні.

Наші нагороди

001
001
001
001
001
001
001
001
001
001
001
001
001
001
001
001
001
001
001
001
001
001
001
001